olan
Content Atacan Apart Motel - Moteller - Avşa     Show / Hide
Atacan Apart Motel - Moteller Avşa'nın ilk ve öncülerinden olan Atacan Apart Motel 2003 yılında açılmıştır. Gerçek ev konforuyla dizayn edilmiş olan motelimizde, huzurlu, rahat, sakin, hijyenik ve bol güleryüzlü bir tatil sizi bekliyor.
Content Avşa Adası Bilgiler - Avşa     Show / Hide
Avşa Adası Bilgiler Marmara Denizi ortasında Kapıdağ Yarımadası'nın uzantısında oluşmuş adalar grubundan biri. Bir ismi Avşa, diğer ismi Türkeli, halk arasında ise Şarap Adası olarak ünlenmiş.
Content Avşa Adası Tarihi - Avşa     Show / Hide
Avşa Adası Tarihi Avşa nın ilk yerli halkı hakkındaki ilk yazılı bilgiler coğrafyacı Strabon ve tarihçi Plinius'un kitaplarında bulunmaktadır. Toprak durumu bakımından hiçbir zaman zengin olamamış, bağımsız bir idareye kavuşamamış olan ada, tarih içinde,
Content Avşa Su Arıtma Tesisi - Haberler - Avşa     Show / Hide
Avşa Su Arıtma Tesisi - Haberler   Adamızın içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla Aquamatch Türkiye tarafından kurulacak olan deniz suyu arıtma sistemi için süreç başladı 1 yıl süre ile işletilmesi üstlenilmiştir. Türkiye de deniz suyu arıtma konusunda
Content Yürekli Motel - Avşa Adası - Mekanlar - Avşa     Show / Hide
Yürekli Motel - Avşa Adası - Mekanlar İnşaat-Emlak ve Turizm de yılların tecrübesi ve güvenilirliği ile Yürekli Motel sizlere en iyi konaklama imkanlarını sunuyor. Motelimizde 15 adet müstakil oda, 1 adet apart dairemiz bulunmaktadır.